MENU
0553 9840227
Her gün: 09:00 - 23.00

Hakkımızda

Game Adres 2019 tarihinde faaliyete giren, oyun konsollarının eğlenceli hale gelebilmesi için siz değerli müşterilerine popüler oyunlar dahil tüm oyunları konsollara taşıyan online oyun satışı platformudur. Game Adres; Oyun sevenleri, bünyesindeki çalışanları ve yetkililer de dahil olmak üzere, sadece müşteri olarak görmeden tüm beklentileri karşılamak için var gücüyle çalışmaktadır. Playstation 4 ve Xbox oyun konsollarının yanı sıra, kullanılmaya devam eden Playstation 3 için klasik oyunlarını da bünyesinde barındırmaktadır. Hizmet vermeye başladığı günden beri oyuncuların ihtiyaç duyduğu oyunların tedarik edilebilmesinde Game Adres aracı olmaktadır.

Sektöre Start-Up olarak giriş yapan, alanında örnek gösterilebilecek firmalardan biri olmayı temel hedefi olan Game Adres, hiç durmadan büyümeye devam etmektedir. Oyun dünyasının çeşitliliğinin artmasıyla orantılı olarak satışa sunmuş olduğu oyunları da hız kesmeden seçeneklerini arttırmaktadır. Firmamız oyunların orijinal ve yasal yollarla tedarik edilmesine önem vermektedir. Bu öneminden yola çıkarak satışlarını da %100 orijinal ürünlerle sürdürmektedir.

  • Korsan Programcılığa Hayır ! Diyerek %100 Orijinal Ürün Politikası
  • Ücretsiz Teslimat Sağlayarak Zahmetsiz Alışveriş
  • SSL Sertifikasıyla İletişim Şifrelenerek Sitemizde Güvenli Gezinti
  • 3D Secure Güvenlik Adımıyla Güvenli Alışveriş
  • Sorun ve Sorularınız İçin Kolay Destek Hattı
  • Ortaklık Programıyla Üyelerinde Kazanç Sağlaması
  • Çeşitli Gün ve Haftalarda Sürpriz Kampanyalar

Günün 09:00 - 23:00 saatleri arasında iletişim hattıyla müşterilerinin her türlü soru ve sorunlarını memnuniyetle karşılamak adına hizmet verecektir. Ucuz oyunun en güvenli adresi Game Adres, oyunların sihirli dünyasına siz değerli oyun sevenleri davet ediyor !